Valsts prezidents novērtē Latvijas un Gruzijas uzņēmēju sadarbības potenciālu

Valsts prezidents novērtē Latvijas un Gruzijas uzņēmēju sadarbības potenciālu

Latvijas un Gruzijas savstarpējo investīciju apjoms ik gadu pieaug un to apliecina arī abu valstu kopīgais investīciju projekts “Island Of Music”, to trešdien projekta atklāšanā Kvareli, Gruzijā apliecināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili.

Valsts prezidents uzsvēra, ka projekts “Island of Music”, kas paredz atvērta veida koncertzāles un atpūtas kompleksa izbūvi ezerā uz ūdens, pierāda Latvijas un Gruzijas investīciju projektu potenciālu.” Abu valstu uzņēmēju sadarbība moderno un videi draudzīgu tehnoloģiju attīstībā radīs inovatīvu kultūras objektu,” teica Raimonds Vējonis.

Viņš norādīja, ka arvien vairāk Latvijas ceļotāju atklāj plašās tūrisma iespējas Gruzijā un pauda cerību, ka projekts “Island of Music”, kas paredz Dzintaru koncertzālei līdzīgas būves celtniecību, būs ne tikai veiksmīgs uzņēmēju sadarbības projekts, bet arī kultūras un atpūtas vieta, kur vērts atkal un atkal atgriezties.

Projekta nozīmi abu valstu ekonomiskās sadarbības veicināšanā uzsvēra arī Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili. “Latvija ir vairākkārt palīdzējusi Gruzijai, it īpaši atbalstot mūsu ciešākas saites ar Eiropas Savienību. Ir svarīgi palielināt šīs sadarbības apjomu un Valsts prezidenta atbalsts ir ļoti nozīmīgs gan Latvijas, gan Gruzijas uzņēmējiem. Gruzija ir kā tilts, kas savieno Āzijas un Eiropas zemes, tādēļ esam ieinteresēti palielināt ekonomisko sadarbību ar Baltijas valstīm,” teica Gruzijas prezidents.

Projekta “Island of Music” realizētājs ir Gruzijas uzņēmums “Ferrus Development”. Projektā plānotas arī Gruzijas fonda “State Partnership Fund of Georgia” investīcijas.