Par mums

Drive Eco HOME galvenā kompetence ir energotaupīgu, videi draudzīgu un ātri montējamu koka paneļu māju un moduļu māju un konstrukciju elementu ražošana.

Papildus mēs piedāvājam:

  • profesionālus inženiertehniskos risinājumus un aprēķinus;
  • ražoto produktu piegādi uz montāžas vietu;
  • montāžas uzraudzības pakalpojumus.

2017. gadā Drive Eco HOME izstrādāja un ieviesa kvalitātes vadības sistēmu, balstoties uz standarta LVS EN ISO 9001:2015 Kvalitātes pārvaldības sistēmas prasībām, kas virzīta uz uzņēmuma klientu esošo, kā arī nākotnes vēlmju apmierināšanu, un tiek uzturēta un pilnveidota, lai uzlabotu Drive Eco HOME sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu vīzija

Mēs esam apņēmušies radīt drošu un veselīgu dzīvojamo vidi klientiem un sabiedrībai. Tas ir tas, kas mēs esam un ko augsti vērtējam. Tā ir mūsu iedvesma vides, sabiedrības un mūsu uzņēmējdarbības nākotnei. Un tā nav sagadīšanās, ka šīs lietas cita no citas ir atkarīgas.

Mūsu pieeja

Mūsu uzņēmējdarbības pieeja ir tieša un izstrādāta nesarežģītu pakalpojumu kopuma sniegšanai.

Mēs esam problēmu risinātāju un risinājumu atradēju uzņēmums, kas domā par jauniem un inovatīviem veidiem, kā tikt galā ar izaicinājumiem, kas nenovēršami rodas.

Attiecībās ar saviem klientiem un partneriem mēs uzturam visaugstāko profesionalitātes, godprātības, atklātuma un taisnīguma līmeni. Aizbildinājumi nav mūsu vārdu krājumā.

Mūsu misija

Mūsu misija ir radīt dabai draudzīgas mājas un uzturēt mūsu unikalitāti ar mūsu aizrautības un nodošanās palīdzību. Inovācija, tālredzība un godprātība ir līdzekļi, ar kuriem mēs saviem klientiem radām pievienoto vērtību. Mēs sadarbojamies ar tiem, kas tic, ka unikalitāte, ilgmūžīgums un ilgtspējība ir būtiski elementi mūsu kopienā gan tagad, gan nākamajās paaudzēs.